naujienos garsai užrašai vaizdai įvykiai nuorodos kontaktai enthe machine started to flow into a vein (vol. 4) Anykščiuose

[ 2014-11-08 ]

2014 metų lapkričio 8 dieną Anykščių kultūros centre (A. Baranausko aikštė 2) įvyks renginys The Machine Started To Flow Into A Vein (Vol. 4).

Koncertą rengia eksperimentinio garso, vaizdo ir dizaino organizacija Moontrix, padedant Lietuvos kultūros tarybai, Anykščių kultūros centrui ir Anykščių miesto savivaldybei.

Festivalyje koncertuos gerai žinomas elektroninės muzikos atlikėjas Ivan Pavlov. CoH slapyvardžiu besivadinantis I. Pavlov yra kilęs iš Rusijos, tačiau nuo 1995 metų gyvena Švedijoje. Atlikėjas bendradarbiavo su kultine britų grupe Coil, o 2007 metais kartu su vienu iš projekto narių Peter Christopherson buvo susibūrę į projektą SoiSong. Elektroninės muzikos duetas kūrė iki P. Cristopherson mirties 2010 metais.

Renginyje pasirodys ir Colin PotterDidžiosios Britanijos. 2012 metais Anykščiuose Nurse With Wound sudėtyje grojęs C. Potter šįkart atliks solo programą. Daugiau nei prieš 30 metų pradėjęs eksperimentuoti su garsais Colin Potter bendradarbiavo su tokiais atlikėjais kaip Darren Tate (Monos), Nurse With Wound, Current 93, Organum, Jonathan Coleclough, o savo įkurtoje leidybinėje kompanijoje (ICR) išleido kelias dešimtis įrašų.

Taip pat festivalio lankytojai išgirs tiek žinomų, tiek debiutuojančių projektų iš Lietuvos programas – Morrigun, Inwards bei bendra Oorchach ir Skeldos koloboracija.

Durys į renginį The Machine Started To Flow Into A Vein (Vol. 4) atidaromos 17:30, koncerto pradžia 19:00.

Išankstiniai bilietai internetu (Moontrix Market) bus pardavinėjami iki spalio 20 d. Bilieto kaina 35 Lt. Iki renginio pigesnius bilietus bus galima įsigyti ir prekybos vietose. Renginio dieną bilietas kainuos 45 Lt.


Daugiau informacijos: Moontrix.com
Nuotraukos iš Oorchach+Skeldos pasirodymo >>

...........