naujienos garsai užrašai vaizdai įvykiai nuorodos kontaktai enpavasaris

[ 2013-03-20 ]Praėjus tradiciniam žiemos žygiui, viduje lyg žyminčiam metų rato pabaigą, noriu pasidalinti naujo rato planais:

Trys praėjusių metų Skeldos gyvi pasirodymai tarsi sudėliojo viduje mintį, kad norint pasiruošti įsimenančiam / svarbiam koncertui, reikia nemažai mąstyti, nemažai laiko ruoštis. 2013 planuojami keli pasirodymai, apie kuriuos bus pranešta kiek vėliau, tačiau bandysiu laikytis pozicijos, kad svarbu ne kiekybė. Pernai metų festivalis Speigas buvo Skeldos debiutas sostinėje. Nemažai mąsčiau apie jį viskam praėjus ir galvoju, kad tai buvo svarbus pamatas tolesnei veiklai. Taip pat prasmingas pačiam atrodo ir koncertas Vilniaus Planetariume. Erdvė, mažas klausytojų skaičius turėjo artimo žavesio. Ypač norėčiau padėkoti organizacijai moontrix už galimybę prisijungti prie Lapkričio mėnesį organizuoto renginio The Machine Started To Flow Into A Vein. Ne tik pats koncertas, bet ir visas savaitgalis, davė didelę inspiracijos dozę ateičiai.

Artimiausiuose leidybiniuose planuose - Moontrix jau šį pavasarį planuojamas išleisti projekto MALDUR ATAI remiksuotų kompozicijų rinkinys, talpinsiantis Deutsch Nepal, Voice Of Eye, Oorchach, Pogrom bei Skeldos muzikines interpretacijas. Daugiau informacijos >> moontrix.com

Jau metus galvoje sukasi mintys pirmam Skeldos albumui. Apčiuopiamo garso stadija kol kas abstraktoka, tačiau idėja yra visiškai aiški. Planuoju, kad leidinys kasetiniame formate turėtų pasirodyti metų pabaigoje.

..naujas ratas, naujos mintys, naujos gelmės..

...........